/* */

Reálne skúsenosti, prípadové štúdie, praktické rady profesionálov.

Bratislava 6. februára (OTS) – Toto všetko sa skrýva za heslom „Toto funguje!“, ktorý je zároveň hlavnou témou 3. ročníka retailového festivalu RETAIL INNOVATIONS conference, ktorý sa uskutoční 4. apríla v Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave.

„To, že ťaháme šnúru tohto odborného podujatia už 3 roky za sebou je samo o sebe vizitkou kvalitnej práce. Verím, že každoročne vyladený program je práve tým lákadlom, ktoré vypredá konferenčnú sálu skvelého hotela Radisson Blu Carlton Hotel,“ hovorí spoluzakladateľ festivalu Tibor Tabery.

Rečníci a dramaturgia programu je práve to, na čo organizátori vsádzajú. Zvučné mená z minulosti, ako Ronny Max, Carlo Ratti, Martijn Frank Dirks či Peter Littmann pritiahli veľkú pozornosť, treba však povedať, že v konečnom hodnotení získavali skutočne vysoké ocenenia účastníkov vystúpenia lokálnych operátorov, ako Minit Bakery, LIDL, Starý Otec, IKEA, Praclík, Alza a mnohé ďalšie.

„Tento rok sme znovu zariskovali a pokúsili sa vyvolať záujem rečníkov tým, aby predstavili reálne funkčné riešenia. V strese kamenných obchodov nepotrebujeme megalomanské prezentácie, dôležitý je praktický pohľad na vec a skúsenosť. Veríme, že práve úspešné značky, ako COOP Jednota, Metro či predeti.sk splnia očakávania účastníkov,“ dodáva Tibor Tabery.

Kompletný program podujatia, zoznam rečníkov, ako aj možnosť registrácie na festival nájdete na webovej stránke www.retail-innovations.com.

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať