/* */

Profesionálnu kariéru začal v Škótsku, následne na Slovensku v spoločnosti Slovak Telekom, kde sa venoval obchodu, a následne oblasti soft skills.

Po 3,5 roku sa presunul do agentúrneho biznisu, konkrétne do spoločnosti Manpower, kde rozbiehal oddelenie perm-u a kde sa neskôr venoval mentoringu.

Aktuálne pôsobí na pozícii HR riaditeľa v Medusa Group, kde sa podieľal na vzniku a budovaní HR a procesov, a kultúry.
Sám seba nepovažuje za štandardného HRistu. Oceňuje praktickosť, dôveryhodnosť a otvorenosť v komunikácii. Za kľúčových vo svojej kariére a na súčasnej pozícii vníma práve svojich mentorov, Marcelu Krajčovú a Katku Janákovú.

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať