/* */

Žije a pracuje v Amsterdame. Internoval u Marcela Wandersa, vyštudoval priemyselný dizajn ako Bakalár umenia na Design Academy v Eindhovene a maloobchodný dizajn a komunikáciu s titulom Master of Arts na univerzite v Plymouth. Od roku 2006 prevádzkuje súkromné multidisciplinárne štúdio studiomfd, pracujúce pre veľké holandské značky, Albert Heijn, Old Amsterdam, Rádio 538 a Douwe Egberts, zatiaľ menej známe a mladé startupy. Miluje svoju prácu najmä v oblasti značiek a má vysokú úroveň znalostí v oblastí potravín, módy a hudobných značiek, ktoré sa špecializujú na dizajn brand experience environment.

Prečítajte si rozhovor s Martjinom Frank Dirksom: Ako vyzerá remodeling očami retailového dizajnéra?

Čo je RIC?

RETAIL INNOVATIONS je inovatívna komunikačná platforma, HUB pre profesionálov a firmy v oblasti maloobchodu a služieb. Víziou projektu je neustále sledovať a prinášať trendy a novinky v tejto oblasti, a spájať ľudí so spoločnými záujmami.
Nenechajte si újsť náš festival horúcich tém a trendov v maloobchodnom prostredí, odborné prezentácie a praktické rady profesionálov.

Organizáciu Retail Innovations Conference zabezpečuje MDI.SK, s.r.o., sídlo spoločnosti: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať