Poznáte užitočnú retailovú inováciu ? Nominujte ju

Poznáte užitočnú retailovú inováciu ? Nominujte ju

12. apríl 2018 | Vyhlásenie víťaza

Z nominácií, ktoré sme dostali, účastníci podujatia rozhodli o víťazovi. Stala sa ním inovácia: Elektronický dávkovač hygienických rukavíc; Supermarket TEMPO v OC Max Nitra, COOP Jednota Nitra, s.d.

26. marec 2018 | Nominujte „Raketový nápad roka 2017“

Videli ste v súčasnom kamennom obchode niečo užitočné a nápadité? Zúčastnite sa 12.4. festivalu Retail Innovations Conference a nominujte inováciu, môže získať titul : „Raketový nápad roka 2017“.

Máte tip na dobrý nápad, na užitočnú inováciu v kamennom retaile, ktorá sa uplatnila na slovenskom trhu? Nominujte ju a pomôžete zviditeľniť šikovné a užitočné riešenie na lokálnom trhu. Najlepšie nominácie budú predstavené priamo na festivale, účastníci priamo v sále potom zahlasujú za absolútneho víťaza,“ vyzýva autor konceptu Retail Innovations Conference Tibor Tabery a dodáva: „Môže ísť o produktovú, technologickú, marketingovú či procesnú inováciu, ktorá je zároveň efektívna a jednoducho prospešná.
Retail Innovations Conference je festival zameraný na praktické inovácie a trendy, ktoré budú dlho rezonovať aj mimo branže. Má ambíciu inšpirovať a zdieľať kvalitné funkčné názory, inovatívne nápady a riešenia profesionálov. Už druhý ročník sa bude konať v legendárnom hoteli Radisson Blu Carlton už 12.4. 2018.Zdieľať