/* */

12. apríl 2018 | Vyhlásenie víťaza

Z nominácií, ktoré sme dostali, účastníci podujatia rozhodli o víťazovi. Stala sa ním inovácia: Elektronický dávkovač hygienických rukavíc; Supermarket TEMPO v OC Max Nitra, COOP Jednota Nitra, s.d.

26. marec 2018 | Nominujte „Raketový nápad roka 2017“

Videli ste v súčasnom kamennom obchode niečo užitočné a nápadité? Zúčastnite sa 12.4. festivalu Retail Innovations Conference a nominujte inováciu, môže získať titul : „Raketový nápad roka 2017“.

Máte tip na dobrý nápad, na užitočnú inováciu v kamennom retaile, ktorá sa uplatnila na slovenskom trhu? Nominujte ju a pomôžete zviditeľniť šikovné a užitočné riešenie na lokálnom trhu. Najlepšie nominácie budú predstavené priamo na festivale, účastníci priamo v sále potom zahlasujú za absolútneho víťaza,“ vyzýva autor konceptu Retail Innovations Conference Tibor Tabery a dodáva: „Môže ísť o produktovú, technologickú, marketingovú či procesnú inováciu, ktorá je zároveň efektívna a jednoducho prospešná.
Retail Innovations Conference je festival zameraný na praktické inovácie a trendy, ktoré budú dlho rezonovať aj mimo branže. Má ambíciu inšpirovať a zdieľať kvalitné funkčné názory, inovatívne nápady a riešenia profesionálov. Už druhý ročník sa bude konať v legendárnom hoteli Radisson Blu Carlton už 12.4. 2018.

Čo je RIC?

RETAIL INNOVATIONS je inovatívna komunikačná platforma, HUB pre profesionálov a firmy v oblasti maloobchodu a služieb. Víziou projektu je neustále sledovať a prinášať trendy a novinky v tejto oblasti, a spájať ľudí so spoločnými záujmami.
Nenechajte si újsť náš festival horúcich tém a trendov v maloobchodnom prostredí, odborné prezentácie a praktické rady profesionálov.

Organizáciu Retail Innovations Conference zabezpečuje MDI.SK, s.r.o., sídlo spoločnosti: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať