Retailový festival už 4. krát v Bratislave

Retailový festival už 4. krát v Bratislave

Retail Innovations Conference 2020, inšpiratívne podujatie venované funkčným retailovým inováciám, zažiari opäť 14. mája v Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave.

Medzinárodný festival Retail Innovations Conference 2020, komorné jednodňové podujatie, oslovuje už štvrtým rokom profesionálov a nadšencov, ktorých bavia moderné retailové procesy a retailové trendy. Na podujatí sa do dnešného dňa predstavilo spolu 47 profesionálov z 9 krajín.

Každému ročníku patrila samostatná téma, ako digitalizácia, remodeling, funkčné inovácie. “Pokračujeme v silnej téme nastavenej minulým ročníkom a to:  TOTO FUNGUJE !, ale pridali sme ešte dodatok: …A KDE SÚ PENIAZE? Takzvaných inovácií je plný trh. Chceme upriamiť pozornosť na také riešenia, ktoré prinášajú obchodníkom hodnotu a peniaze,” popisuje festival spoluzakladateľ Tibor Tabery.

Príprava RIC 2020 čoskoro vrcholí. Bohatý program, témy, ktoré sa neopakujú, atraktívne mená lokálneho retailu, ako aj exkluzívni keynote rečníci zo zahraničia.

Všetky potrebné informácie o programe, obsahu prezentácií a vstupenkách budú postupne zverejňované na webstránke podujatia www.retail-innovations.comZdieľať