Rozhovor s obchodnou riaditeľkou U&SLUNO o tom čo sa dá preniesť z európskych trhov na slovenský.

Rozhovor s obchodnou riaditeľkou U&SLUNO o tom čo sa dá preniesť z európskych trhov na slovenský.

Jaká praktická řešení pro vás fungují?

V našem produktovém portfoliu je poměrně hodně řešení, která máme u klientů a přinášejí jim to hlavní – automatizaci, efektivnost, inovaci a především úspory. Jedná se hlavně o řešení z produktové rodiny GOLD, od našich francouzských partnerů, a zároveň aplikaci Category Management, která je nejblíže zákazníkům našich klientů, a kterou máme nasazenou jak u velkých, tak středních retailerů.

Dalším velmi osvědčeným a výrazně inovativním řešením je WMS (Warehouse Management System) pro automatizované řízení skladu, kam přidáváme to nejlepší, co můžeme nabídnout. Naposledy to např. byl modul hlasového řízení. Co se nám pak velmi osvědčilo, je představovat řešení od velkých hráčů na trhu pro střední a menší firmy, v dostupné formě. Konkrétní partnery sice jmenovat nemůžeme, odezva je ale veskrze pozitivní, hlavně u produktů WMS, Category Managementu a řízení cen. V současné době je navíc v přípravě další velmi zajímavé řešení z oblasti akcí pro střední hráče na slovenském i českém trhu. Aktivně taky reagujeme na trendy.

Rozvoj internetu pokrýváme aplikací GRANDeSHOP a tady lze jednoznačně říct, že toto skutečně výborně funguje. Sledujeme zároveň legislativní požadavky, kde jsme díky našemu pohotovému řešení Track&Trace zareagovali tak rychle, že naši zákazníci budou připraveni přesně na čas.

Co budete prezentovat na konferenci?

V rámci úvodního bloku bude moje role hlavně taková přemosťující. Trh na Slovensku si, podobně jako v České republice, hledá svoji cestu přes zajímavé aktivity směřované do všech oblasti podnikání v maloobchodě. Otázkou je, co lze přenést z jiných evropských trhů na ty naše tak, aby to zákazník na jedné straně přijal za své, obchodník vše mohl implementovat a dodavatel, v mém případě společnost U&Sluno, dokázal produkt vyvinout. A to jak z pohledu jednoduché aplikace a poradenství, tak i dostupnosti cenově přijatelných vybavení. Velmi se na setkání s panem Littmanem těším a věřím, že společně připravíme zajímavou diskuzi a budeme inspirativní v odpovědích na nosné téma konference „Toto funguje“.Zdieľať