/* */

Senior analytik pre LZ Retailytics

Sebastian Rennack je retailový expert a senior analytik v spoločnosti LZ Retailytics, ktorá pokrýva trhy CEE a Balkánu. Viac ako 15-ročné skúsenosti s regionálnym maloobchodným odvetvím mu poskytujú hlboký prehľad o trhu a zároveň mu umožňujú podporovať FMCG a retailových klientov s vyváženou kombináciou strategických analýz a praktických skúseností.

Pred nástupom do spoločnosti LZ Retailytics Sebastian pracoval na rôznych riadiacich pozíciach pre spoločnosti Metro Group a Schwarz Group v Rusku, na Ukrajine a v Poľsku. Svojimi skúsenosťami s retailovým trhom prispel k organizačnému rozvoju a vytváraniu veľkých predajných formátov, ako aj diskontných formátov v regióne. Okrem iného pripravil a riadil vstup značky Real na trh hypermarketov na Ukrajine ako súčasť medzinárodného operačného tímu Metro Group.

Prečítajte si rozhovor so Sebastianom Rennackom o praktických riešeniach pre retail v Poľsku.

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať