V Bratislave sa predstaví „Predajňa roka 2019“

V Bratislave sa predstaví „Predajňa roka 2019“

Májový retailový festival Retail Innovations Conference 2020, predstaví pútavý program a viaceré atraktívne mená. Silným magnetom bude Markku Hautala, šéf supermarketu K-Citymarket Järvenpää z Fínska, držiteľ ocenenia „Store Of The Year 2019“.

7. novembra 2019 sa v Londýne udeľovali unikátne ocenenia IGD World Award : „Store Of The Year 2019“ pod záštitou EMS – European Supermarket Magazine. Z celkovej množiny vyše 900 supermarketov z celého sveta porota vybrala užší výber 9 nominovaných predajní z USA, Fínska, UK, Brazílie, Írska a Švajčiarska. Následne vybrala víťaza, jedinečnú predajňu K-Citymarket, patriacu do fínskej skupiny Kesko Food Ltd.

„K-Citymarket posunul hranice fungovania modernej potravinovej predajne nie postupnými zmenami, ale doslova míľovými skokmi. Potiera hranice medzi rôznymi formátmi a rôznymi službami. Tento lokálny obchod je doslova miláčikom pre svojich zákazníkov. Na vystúpenie Markku Hautala sa skutočne oplatí prísť pozrieť „ popisuje nadšenie spoluzakladateľ konferencie Tibor Tabery.

Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave, privíta 14.5.2020 už v poradí 4. ročník RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE, komorného medzinárodného podujatia pre retailových profesionálov. V troch blokoch sa predstavia tri samostatné odborné témy : Telko, Šport a New Slovak Retail. Program tiež ozdobia výnimoční keynote rečníci, medzi iným práve Marku Hautula z Fínska. Všetky informácie o podujatí, program a profily rečníkov postupne pribúdajú na www.retail-innovations.comZdieľať