/* */

Spolumajiteľ a kreatívny riaditeľ reklamných agentúr Zaraguza

Michal Pastier je spolumajiteľ a kreatívny riaditeľ reklamných agentúr Zaraguza Bratislava, Zaraguza Praha a prvej slovenskej naming agentúry Big Name Theory. Získal niekoľko desiatok ocenení za kreativitu a efektivitu kampaní, čím sa zaradil medzi popredných reklamných tvorcov. V roku 2015 sa dostal na titulku magazínu Forbes Slovensko ako víťaz kategórie Biznis 30 pod 30. Stal sa najmladším držiteľom prestížneho ocenenia FILIP za výnimočný prínos do slovenskej reklamy. Ako prvý copywriter zo Slovenska získal ocenenie v kategórií online reklamy Cyber Young Lions z najprestížnejšieho festivalu reklamy na svete Cannes Lions. Pôsobí ako člen združenia tvorivých pracovníkov v reklame ADC Slovakia.

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať